+380981070114 Рівненська обл., вул. Митрополита Шептицького, 1а, а/с 29

Благодійні фонди не тільки збирають кошти, а й приділяють увагу інституційному розвитку

Що таке стратегія? Як вона відрізняється від візії та бачення? На ці та інші запитання шукали відповіді близько 20 дубенчан 15 та 16 лютого. У ці дні в стінах Дубенського замку відбувся семінар-тренінг, під час якого розробляли стратегію діяльності Фонду громади міста Дубна «Добробут».
Благодійну організацію заснували восени минулого року, а нині він виграв уже 2 гранти. Зокрема, й захід відбувся в рамках гранту організаційного розвитку за сприяння ІСАР «Єднання» та фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Навчав учасників спікер Руслан Краплич, який займається експертним супроводом та консультуванням громадських організацій міста та регіону. У попередні роки ментор пояснював дубенчанам основи фандрейзингу, проектного менеджменту, адвокацій. Цього разу семінар об’єднав різних за віком, професіями та статусом осіб, адже важливо було почути їхні думки щодо проблем міста і визначити пріоритети діяльності організації.

Учасники заходу визначили основні переваги та можливості для Фонду громади, а також ідентифікували слабкі сторони та можливі загрози. Також розглянули основні принципи забезпечення фінансової стабільності для організації, виконання яких сприятиме реалізації статутних цілей та завдань Фонду.

Аби перетворити отримані напрацювання в робочий та дієвий документ для ефективного використання в роботі, застосувати їх на практиці треба докласти чималих зусиль. На команду Фонду громади міста Дубна «Добробут» очікує чимала робота, але саме так можна розвивати місто.

 

Переглянути фото >>

ДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ МІСТА ДУБНА ТА РАЙОНУДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ МІСТА ДУБНА ТА РАЙОНУ