+380981070114 Рівненська обл., вул. Митрополита Шептицького, 1а, а/с 29

ФОНД ГРОМАДИ МІСТА ДУБНА МАЄ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Протягом серпня-жовтня 2020 року Фонд громади міста Дубна «Добробут» у партнерстві із польською організацією Фундація імені братів Солунських – Кирила і Мефодія (м. Ярослав, Польща) втілювали культурно-пізнавальний проєкт «Природа і культура» на території міста Дубна за фінансової підтримки Польсько-української ради обміну молоддю. Метою проєкту б

ув обмін знаннями української та польської молоді про культурну спадщину тих регіонів, які залучені до реалізації проєкту (Рівненщина з української сторони та Підкарпатське воєводство з польської).

В ході реалізації проєкту вдалося зробити фотографії та відзняти відеосюжети в містах Дубно, Острог, Рівне та Млинів для формування відповідного промоційного та інформативного матеріалу про культурну спадщину Рівненщини, який буде готовий для перегляду на двох мовах.

Наступним етапом реалізації проєкту, який відбувся у жовтні, було передбачено інтерактивне залучення молоді з обох країн за допомогою on-line зв’язку до процесу пізнання та популяризації культурного надбання свого краю.

Безпосередню участь у реалізації проєкту брали студенти Дубенського педагогічного коледжу, для потреб якого була передана відповідна техніка (цифрова відеокамера та 4 планшети).

Сподіваємося, що цей проєкт матиме продовження в майбутньому та стане початком міжнародної діяльності Фонду громади міста Дубна «Добробут».

 

 

ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОЗБУДОВІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВАІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОЗБУДОВІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ФОНД ГРОМАДИ МІСТА ДУБНА "ДОБРОБУТ" ОГОЛОШУЄ ЗБІР КОШТІВ У ВІДПОВІДЬ НА ВІЙСЬКОВУ АГРЕСІЮ ОКУПАНТІВФОНД ГРОМАДИ МІСТА ДУБНА