+380981070114 Рівненська обл., вул. Митрополита Шептицького, 1а, а/с 29

ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОЗБУДОВІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Фонд громади міста Дубна “Добробут” у партнерстві із Дубенської центральною районною бібліотекою здійснювали діяльність в рамках реалізації проєкту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджувала Асоціація міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Таким чином, для проведення належного інформування населення громади міста Дубна з питань децентралізації, відбулося встановлення та облаштування інформаційного куточка у Дубенській центральній районній бібліотеці. Основна тема інформаційних матеріалів – базові принципи та засади місцевого самоврядування та розвиток громадянської активності.

Інформаційний куточок в бібліотеці є доступним та доречним методом донесення інформації для відвідувачів бібліотеки та активних мешканців міста про актуальні питання. Також даним проєктом зроблено рішучий крок у намірах перетворити бібліотечні заклади міста у інформаційно-ресурсні центри, які будуть ефективно працювати для потреб громади.

ДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ МІСТА ДУБНА ТА РАЙОНУДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ МІСТА ДУБНА ТА РАЙОНУ
ФОНД ГРОМАДИ МІСТА ДУБНА МАЄ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІДФОНД ГРОМАДИ МІСТА ДУБНА МАЄ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД