+380981070114 Рівненська обл., вул. Митрополита Шептицького, 1а, а/с 29

ДОПОМОГА МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ МІСТА ДУБНА ТА РАЙОНУ

У березні-квітні 2020 року, коли пандемія COVID-19 дісталася нашого краю, виникла потреба допомогти медичним закладам міста Дубна та району. Збір коштів розпочався із гострої проблеми, яка полягала у відсутності належної кількості засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

Завдяки праці членів організації та зусиллям небайдужих волонтерів здійснювався не лише збір коштів але й пошук та резервування необхідних товарів на оптових складах. Збір коштів розпочався у березні 2020 року і тривав протягом місяця, саме у той час, коли сформувався найбільший ажіотаж на засоби індивідуального захисту.

Завдяки ініціативі Фонду громади міста Дубна “ДОБРОБУТ” було зібрано 80288 грн. допомоги від приватних благодійників та жертводавців. За кошти, які були зібрані, вдалося допомогти кільком медичним закладам та установам у закупівлі засобів індивідуального захисту, а саме:

 

КНП «Дубенська міська лікарня»

 

КНП «Дубенський районний центр ПМСД»

 

Дубенська станція екстреної швидкої медичної допомоги

 

КНП «Пологовий будинок» Дубенської міської ради:

 

КЗ «Центр ПМСД» Дубенської міської ради

 

Приємно, що робота та зусилля Фонду громади міста Дубна “ДОБРОБУТ” знайшли підтримку дубенчан та були відзначені в рамках номінації: COVID-19: НАЦІОНАЛЬНА КАРТА БЛАГОДІЙНИХ ІНІЦІАТИВ, які провів Український форум благодійників.

 

 

Переглянути фото >>

Благодійні фонди не тільки збирають кошти, а й приділяють увагу інституційному розвиткуБлагодійні фонди не тільки збирають кошти, а й приділяють увагу інституційному розвитку
ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОЗБУДОВІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВАІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП У РОЗБУДОВІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА