+380981070114 Рівненська обл., вул. Митрополита Шептицького, 1а, а/с 29

У Дубні стартували зустрічі підтримки

Дата: 01.06.2023

Минулими вихідними в Дубні розпочалися заняття з групової психологічної терапії для людей, які постраждали від військових дій в Україні. Надання такої допомоги організувала БО «Фонд громади міста Дубна «Добробут» в рамках грантового проєкту за підтримки Global Fund for Community Foundations. З кожною групою дорослих і дітей передбачений комплекс із кількох зустрічей для стабілізації, підтримки та психологічного супроводу.

«Єдина можливість подолати життєві труднощі – зробити так, аби вони стали досвідом. Максимально тепла і дружня присутність учасників «Зустрічей підтримки» з перших хвилин знайомства і впродовж понад двох годин спільної роботи, вкотре довели, що людині завжди потрібний інший. Сьогодні ми РАЗОМ долали відчай, який нам принесла війна. Ділили радість і засвідчували один одному під супроводом психологів-модераторів, що МИ – живі, що МИ – реальні й що в кожного з нас є підтримка і лише РАЗОМ легше долати виклики долі, – розповідає психологиня Людмила Одварко. – Мета наших зустрічей: познайомитися один з одним для взаємопідтримки, надати інструменти для самодопомоги, відчути власні опори та ресурси, навчитися технік стабілізації та комунікації з собою та оточенням в теперішніх умовах. Найголовніше – говорити про важливе без стороннього осуду».

Такі заняття продовжуватимуться і надалі, при чому як для дітей, так і для дорослих. А тому сміливо приєднуйтесь, бо лише разом можна підтримати один одного ще більше. Для цього варто заповнити заявку за посиланням https://bit.ly/3zuvogR. З вами сконтактують одразу після реєстрації.